Witajcie na naszej stronie!

Kim jesteśmy?

Punkt przedszkolny „Układanka” prowadzi centrum rehabilitacyjne dla dzieci. Chociaż zajęcia stanowią terapię, prowadzone są w formie zabawy. A do zabawy nie trzeba w szczególny sposób zachęcać. W „Układance” dzieci chce bawią się w towarzystwie innych, poznają rówieśników, nawiązują przyjaźnie i kontakty towarzyskie. Przy tym wszystkim, niezauważalnie dla nich samych, poprawia się ich stan zdrowia i funkcjonowanie społeczne. Proponowane zajęcia można potraktować jako ciekawe urozmaicenie życia dzieci zdrowych.

Dlaczego my?

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się edukacją i terapią dzieci, zaburzonych intelektualnie. Terapie, proponowane przez centrum, są wypróbowane i od dziesięcioleci cieszą się uznaniem i społecznym prestiżem. Bogate doświadczenie i skuteczność, to cechy, na które zwracamy uwagę w pierwszej kolejności, dobierając metody terapeutyczne. W „Układance” nie ma przypadkowych elementów. Przeciwnie, wszystko jest starannie dopracowane i składa się w całość.

post6

Punkt Przedszkolny i Centrum Terapii i Rehabilitacji „Układanka”

Zaprasza na zajęcia wszystkie dzieci.

Proponujemy terapie, usprawniające funkcjonowanie społeczne, redukujące stres i pozwalające się wyszaleć. Dla zdrowych dzieci zajęcia są formą zabawy, dla potrzebujących pomocy specjalistycznej- terapią połączoną z zabawą.

Metody terapii, proponowane przez ośrodek, są szeroko stosowane w środowisku, związanym z fizjoterapią. Są one stosowane od dziesięcioleci, wypróbowane i skuteczne. Terapie wpływają bardzo pozytywnie na rozwój społeczny i psychologiczny dzieci, jak również na ich zdrowie fizyczne. Nasz zespół wie, w jaki sposób, poprzez uczynienie ciała zdrowszym i sprawniejszym, oddziaływać na umysł. Nasi wykwalifikowani trenerzy, psychologowie i fizjoterapeuci, dysponują całą gamą technik i metod, które pozwalają przywrócić równowagę psychosomatyczną.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Integrujemy dzieci ze społeczeństwem, stosując sprawdzone metody terapeutyczne. Wszystkie dzieci, niezależnie od zaburzeń, jakie wykazują, znajdą u nas miejsce. Nasze centrum skupia się na stworzeniu przestrzeni, w której dzieci mogą zrelaksować się i odpocząć, i poprzez terapię zniwelować problemy natury behawioralnej lub fizjologicznej. Przyjmujemy również dzieci zdrowe, dla których wartością jest zabawa i poznawanie rówieśników.
Terapia integracji sensorycznej
Sensoryka