Przedszkole terapeutyczne „Układanka” w Częstochowie prowadzi centrum rehabilitacyjne dla dzieci, gdzie terapia          odbywa się w formie zabawy. Dzieci same chętnie biorą udział w zajęciach, które pozwalają im poznać rówieśników,               nawiązać przyjaźnie i kontakty towarzyskie, jednocześnie poprawiając ich zdrowie i funkcjonowanie społeczne.                       Zajęcia te stanowią ciekawe urozmaicenie życia dla zdrowych dzieci.

Jesteśmy specjalistami w edukacji i terapii dzieci z zaburzeniami intelektualnymi. W naszym centrum proponujemy       terapie, które są wypróbowane i cieszą się uznaniem od dziesięcioleci. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam              dobierać skuteczne metody terapeutyczne, a w przedszkolu „Układanka” wszystko jest starannie dopracowane i składa się w całość.

Metody terapii, które stosujemy, są powszechnie używane w środowisku fizjoterapeutycznym i są skuteczne. Wpływają pozytywnie na rozwój społeczny, psychologiczny oraz fizyczny dzieci. Nasz zespół wykwalifikowanych trenerów, psychologów i fizjoterapeutów stosuje różnorodne techniki i metody, które pozwalają przywrócić równowagę psychosomatyczną poprzez poprawienie zdrowia i sprawności ciała.

Masz pytania? Zadzwoń do nas !

tel. 690-313-419
tel. 690-252-144 UA
fundacja.ukladanka@op.pl